Bilge Gümrük Hizmetleri
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1

KURUMSAL

Bilge Gümrük Müşavirlik Hizmetleri Ltd. şirketi, küreselleşen dünya ekonomisinde ve uluslararası ticarette gün geçtikçe kalkan sınırların yarattığı ivmenin, özellikle Toplam Kalite Yöntemi uygulayan firmalar için öneminin bilincinde olarak hizmet vermektedir.

Misyonumuz; ‘’Yasal çerçevede, karşılıklı güvenilirlik temelinde ve dinamik bir yapı içerisinde en hızlı ve etkin hizmeti vermek suretiyle maksimum müşteri tatmini sağlamaktır.’’

Bu bağlamda;

Uluslararası ticarete konu olacak malların Gümrük İşlemlerinin tamamlanmasının yanı sıra;. şirketimiz en son teknoloji ile donatılmış olup, tüm işlemlerimiz bilgisayar aracılığı ile yapılmaktadır. Yapılan işlemlere ilişkin belgeler bilgisayar ortamında arşivlenerek muhafaza edilmektedir. Böylelikle geçmiş işlemlere yönelik olarak sizlerden gelecek istatistiki bilgi talepleri kolaylıkla karşılanabilmekte, sizin için önem taşıyan hususlarda veri tabanımızı doğrudan girişinize yönelik düzenlemeler yapabilmekteyiz.

Şirketimiz özellikle gıda ithalatında uzmanlaşmış ekibi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekte, bunun yanı sıra son derece dinamik olan dış ticaret ve gümrük mevzuatında meydana gelecek değişiklikler konusunda sizleri anında bilgilendirirken, gümrük idaresi ile doğabilecek uyuşmazlıklarda etkin bir danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Bilge Gümrük Müşavirlik Hizmetleri Ltd. şirketi olarak, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM) merkez ofiste Gümrük Müşaviri Ali ÖZKAN (Emekli Gümrük Müdür Yardımcısı) yönetiminde üç gümrük müşaviri, altı müşteri temsilcisi, TSE ve DTS işlemleri için iki, Caddebostan/Erenköy Tarım İl Md. ofiste üç, Halkalı ofiste dört, Ambarlı ofiste dört, AHL gümrük operasyonda beş, Haydarpaşa, Erenköy operasyonda üç personel olmak üzere beş gümrük müşavir yardımcısı, 10 yardımcı personel, yedi kurye, ve beş otomobil ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Merkezde çalışan ekibimiz ile birlikte; gıda ithalatında en çok zaman tüketen ve maliyet unsuru olan tarım kontrol ve analiz işlemlerini sonuçlandırmak üzere Zirai karantina-DTS ve Erenköy Tarım İl Müdürlüğünde görevlendirdiğimiz uzman ekibimiz gücümüzün önemli bir parçasıdır.

Ülkemiz ekonomisinin gelişiminin öncü sektörlerinden olan ihracat-ithalat ve turizm yatırımlarının bir ivme ile arttığını görmek her yurttaş gibi bizleri de mutlu etmektedir. Bu ivmeyi yaratan şirketlerle çözüm ortağı olarak organize hizmetler sunmak, kaliteden ödün vermeden işbirliği yapmak bizler için bir onur vesilesidir.           

 

Saygılarımızla,

BİLGE GÜMRÜK

MÜŞAVİRLİK   HİZMT.LTD.ŞTİ.

 

Ali ÖZKAN:

E-posta:aliozkan@bilgegumruk.com

Adres   : Yeşilköy Mah, Atatürk Cad., No:10/1, İDTM A2 Blok, Kat:2, D:132, 34149 Yeşilköy/ Bakırköy/ İstanbul